We make awesome tours

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum has been the industry's standard .

Find tour

BİZ KİMİZ ?

10 yıllık tecrübemiz ve profesyonel kadromuz ile hizmet sunduğumuz kurumların organizasyonlarına değer katan, fark yaratan sektörün önde gelen organizasyon ve etkinlik firmasıyız. 2009 yılında " üst düzey teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan BKS KONGRE geçen 10 yıllık süreçte Türkiye’de, en güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır.20 kişi tam zamanlı ve 300 kişiye kadar ulaşan toplantı ve saha ekibi ile Yurt içi ve Yurt dışı toplantı, seminer ve organizasyonlar için en verimli ve en başarılı hizmeti sunmuştur. Mükemmeliyetçiliğe, güvenilirliğe ve dürüstlüğe bağlı kalarak, ulusal ve uluslararası düzeyde sektörde her zaman öncü firma olmayı hedefliyoruz.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Dinamik, çözümcü, tecrübeli ve yenilikçi 20 kişilik tam zamanlı kadromuz ve 300 kişiye kadar ulaşan saha ve toplantı ekibimiz ile müşterilerimize beklentilerinin ötesinde, yaratıcı, kaliteli, ekonomik ve etkinlik sonrası da adından söz ettiren hizmetler sunarız.

YOUR PROFESSIONAL WAY ACCOMPANYING YOU IN YOUR DOMESTIC AND OVERSEAS PROJECTS.

____BKS CONGRESS____

”Self-indulgent, for people who care about the quality of service, for persons and institutions.”
____BKS CONGRESS____

Feel the difference by producing the highest level of technical equipment and practical solutions in your most special projects.

THE RIGHT PLANNING STRATEGY

* * *

We do not claim that we can do everything.We have a maximum effort to develop ourselves is an inevitable fact. Our aim is to make reference to what we can do. Give us the opportunity to experience this experience.

BEST PRICE GUARANTEE !!!

For each project, comprehensive, high-level technical team and equipment used, the variety of options that come to the fore with the appropriate and quality that deserves the budget are presented to your liking. Our company is transparent about all the detail budgets about meetings, congresses, seminars, accommodation, transfers, technical installations, flight planning, hall allocation and decors.

22

Düzenlenen Kongre

65000

Konaklama

106

Toplantı

75

Seminer

special package

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Misyonumuz

Kaliteli,yenilikçi ve farklı hizmet yelpazesi yaratan,Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya ülkelerinde ki müşterilerle buluşup,kendini iyi hissedeceği ve keyif alabilecekleri ortamlar sunarak sektörün en beğenilen ve tercih edilen markası olmak.

Related tours

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Bizden Haberler ?

Düzenlediğimiz Etkinliklerden Haberler

Tek Kart
11 December, 2018

Tek Kart

Highly  antiapated Tek Kart Congress will take place between 1-3 February 2019 at Aska Lara Hotel in Antalya. Totally

Detaylar
Ersağ Seminer
16 November, 2018

Ersağ Seminer

Ersağ Seminar took place in November 2018 at Long Beach Hotel in Alanya. It was announced that 1850 people

Detaylar
Europe Convention
15 November, 2018

Europe Convention

Kyani Europe Convention Antalya!Kyani European Congress was held successfully in Antalya Expo 2016 Congress Center between 9-11 November 2018.

Detaylar

What our client say

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

İletişim

  • ANTALYA - Kızılarık Mah.Köroğlu Blv.Çamlılar Apt. no:7 - K:1 MURATPAŞA -ANTALYA ALANYA - Fığla Mahallesi 320 Sokak 4/a Antalya
  • (+90) 242 515 19 45 (+90) 0542 409 99 93
  • mice@bkstravel.com.tr
  • Mon – Fri: 09.00 – 17.00 Saturday: 09:00 – 14:30