STÜDYO ve TEKNİK PROJELERİMİZ

MEDYASCOPE TV

Medyascope, gazeteci Ruşen Çakır tarafından Ağustos 2015’te kurulan, Youtube ve podcast kanalları üzerinden siyaset ağırlıklı yayın yapan bağımsız medya platformudur. 2019 yılında Teknik altyapı , Stüdyo ışık sistemi , Reji sistemi ve Newtek Tricaster Web TV yayın sistemi çözüm ortaklarımız ile birlikte kurulmuştur.

T24 STÜDYO

T24, 1 Eylül 2009 tarihinde Türkiye’de yayına başlayan bağımsız internet gazetesidir. Tempo24 ekibi tarafından yayınlanmaktadır. Kurulduğu günden itibaren Alexa sıralamasında hızla yükselen bir grafik çizdi. Ülke sıralamasında 105. sıraya kadar çıktı. 2019 yılında Teknik altyapı , Stüdyo sistemi , Stüdyo ışık sistemi , Reji sistemi ve Vmix Web TV yayın sistemi tarafımızca kurulmuştur.

TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ

10 Temmuz 1952’de İstanbul Gazeteciler Sendikası adıyla kuruldu.1963’te, Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) adını alarak ulusal bir örgütlenmeye dönüştü. Diğer illerde örgütlenen sendikalar da genel kurullarını yaparak TGS’ye katıldı. 2019 yılında Teknik altyapı , Stüdyo sistemi , Stüdyo ışık sistemi , Reji sistemi ve Vmix Web TV yayın sistemleri tarafımızdan kurulmuştur.

İSTİNYE UNİVERSİTESİ

2015 yılında İstanbul’da akademik dünyaya giriş yapmıştır. Öğrencilerini liderlik yetenekleri ile donatılmış, bilimin gücüne güvenen, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, eleştirel düşünebilen; insani ve etik değerlere sahip, kendini geliştirme ve yaratıcılığını kullanma alışkanlığı edinmiş bireyler olarak yetiştirir. 2019 yılında Televizyon Radyo ve Sinema Bölümünün Teknik altyapı , Stüdyo sistemi , Stüdyo ışık sistemi , Reji sistemi ve Vmix Web TV yayın sistemleri teknik ortaklarımız ile birlikte kurulmuştur.